Alkohol – morderca Życia Zagłada narodów (Słowian) – cz. I

Nysa, 07.03.2015 r.

Przedmowa:

11039154_1540577009537564_3405529528414591836_nJeśli jesteś wielbicielem picia napojów alkoholowych i ten stan rzeczy ci się podoba, to lepiej nie czytaj tego. Gdyż tam możesz dowiedzieć się wiele prawdziwych i bardzo negatywnych informacji o tej truciźnie. A jeśli masz wątpliwości co do wlewania w siebie alkoholu, to moja praca będzie dla ciebie inspirująca. Jeżeli wyszedłeś już z tego nałogu lub prowadzić wojnę przeciwko niemu, to moje informacje zawarte w tej książce pomogą ci.

Wroga żeby pokonać należy go wpierw dobrze poznać. Główną siłą alkoholu (diabła) jest to, że jest bardzo podstępny i stopniowo obniża świadomość swojej ofiary.
Jeśli w czasie czytania tej książki, pojawią się u ciebie myśli typu:
– „A ten Sanjaya to przesadza”
– „ Alkohol wcale nie jest zły”
– „ A co on się wpieprza w moje życie, nie chce, to niech nie pije, ale po co obrzydza innym”
– „Chcę pić i będę pić, bo lubię, to moja sprawa”

Jeszcze inne podobne. Jeśli coś podobnego pojawi się w naszej świadomości, to jest to dowód na poważne opętanie demonem alkoholowym, po prostu diabłem – świadomą istotą, która nas opętała i która nie chce nas opuścić. Dlatego produkuje takie myśli. Takie zdania, która tam przedstawiłem nie mogą pochodzić od duszy, tylko od Złego. Bo to on ma interes żebyśmy się staczali i zatracili.

Warto by się zastanawiać komu tak bardzo zależy, żeby rozpijać nasz naród. Jeśli jest jakaś zbrodnia, to inteligentny detektyw robi listę osób, które na tej zbrodni mogły by zyskać. Zadaje się wtedy pytanie – Kto zyskuje na rozpijaniu narodu? Instytucji jest wiele. Właściciele zakładów alkoholowych, sklepy monopolowe, apteki, lekarze, policja (bo wali wysokie mandaty), nasza władza … i tak po nitce do kłębka można dojść. Ktoś na samym końcu pociąga za te niewidzialne sznureczki. Tak, że ten obecny stan rozpitego narodu nie jest przypadkowy. Jest to zbrodnia dokonywana z pełną premedytacją przez Siły Ciemności i ich sługi na narodach Słowiańskich.

Wstęp:

10993431_1540576829537582_2633541214895008180_nALKOHOL – „al-ghoul” (zły duch) z języka arabskiego. A zły duch to: bies, diabeł, demon itp. A dla kogo on pracuje? Kogo reprezentuje ten zły duch ? Wiadomo, to oczywiste, reprezentuje Ciemną Stronę Mocy, czyli śmierć, piekło, zatracenie.

Są różne rodzaje alkoholi np. piwo, wino, wódka, ale najważniejszą częścią składową jest zawsze spirytus.

„Spiritus Sanctus: – Duch Święty. Po łacinie „spiritus” znaczy Duch. Zobaczcie jaka ściema, jaka kpina, przewrotność i podstępność Ciemnej Strony Mocy. Taką truciznę jak alkohol, nazywają Duchem. Bo po arabsku jest dobrze nazwane. W krajach arabskich nie ma problemu z alkoholizmem, czy narkomanią. Oni wiedzą, czym to jest i władze państwa chronią swoich obywatelami przed tymi truciznami, jak również przed rozpustą seksualną. Bo to są czynniki, które rozwaląją naród, sprowadzają nieszczęścia. Tworzą z Życia piekło.

Ciemna Strona Mocy (skrót CSM), dobrze wie jak rozwalać i zniewalać narody, dlatego mamy tutaj obecnie tak wiele szkodliwych substancji, deprawacji i upadek dobrych obyczajów. Te trutki obniżają siłę Ducha, w ciele i w narodzie. Naród staje się słaby. A z takiej szarej, ciemnej masy, bardzo łatwo zrobić sobie z nich niewolników, co zresztą widzimy. Tu na terenach Polski, ten proces zniewalania, niszczenia Słowian zaczął się gdzieś około 1000 lat temu, a dokładnie 966 roku.

ALKOHOL – silny narkotyk

11034248_1540576939537571_6878594820552388354_nMało kto zdaje sobie sprawę z tego, że alkohol jest narkotykiem. A jest. A dlaczego ? Ponieważ działa podobnie do innych narkotyków. Po pierwsze: zmienia świadomość, odbiór świata, uzależnia, zniewala, skutecznie potrafi zniszczyć organizm, zabija płodność, niszczy kreatywność, podnosi nastrój emocjonalny, a potem bardzo mocno go obniża w dół, odbiera siły witalne, niszczy dobre obyczaje, zabija wstyd, czyli przyzwoitość. Wywołuje jeszcze bardzo wiele chorób, niszczy dobre cechy charakteru, obniża inteligencje, powoduje choroby psychiczne (choroby duszy), itd. można by jeszcze długo.

W naszym post-słowiańskim społeczeństwie, alkohol cieszy się wielkim uznaniem. Piją właściwie wszyscy, z drobnymi wyjątkami. Same słowo „piją” jak ktoś mówi, to już nam się kojarzy z alkoholem, a przecież jest tyle różnych napojów.
Nawet policjanci z drogówki na kontroli, pytają się „czy pan coś pił”, w domyśle alkohol. Jaki z tego wniosek ? A taki, że to jest najważniejszy płyn do picia.

Kolejny wniosek jest taki, że żyjemy w społeczeństwie alkoholików. Naród jest pijany i cały czas rozpijany. Pić już zaczynają dzieci i pije się do starości. A co władza na to ? Czemu nie reaguje ? Widocznie ten stan rzeczy jest dla nich korzystny. Pijanym, słabym narodem, bardzo łatwo jest manipulować, rządzić i wysysać z niego resztki sił życiowych.

A te programy antyalkoholowe, to taka ściemka. A poza tym państwo, władza (nie naród), mała grupa, która rządzi, na sprzedaży alkoholu bardzo dużo zarabia. Czyli mają co najmniej podwójną korzyść, osłabiają siłę witalną narodu – łatwo się wtedy manipuluje. A po drugie mają dużo świeżej gotówki.

Zarys historyczny alkoholizmu w Polsce.

Ta tragedia rozpoczęła się około 1000 lat temu. Zaborca z Rzymu świadomie rozpijał Słowian i robi to do teraz. Pod koniec średniowiecza wprowadzono wódkę, coś bardziej skutecznego niż wino.

Słowianie pili piwo własnej produkcji, niskoalkoholowe i wino. Modne były wyciągi winne z ziół, to były lekarstwa. Małe ilości wina działają leczniczo i to współczesna nauka i medycyna potwierdza.

Co to znaczy małe ? Dla kogoś litr to może być mało. Dla dorosłego około 100 ml dobrego wina nie zaszkodzi a może pomóc. Dobrze jest pić takie wino pół na pół z wodą. Słowianie wiedzieli, że wyciągi z ziół na bazie wina są lecznicze. Dobry jest wyciąg np. z piołunu, dzikiej róży, chmielu. Przed posiłkiem, aby uaktywnić procesy trawienia.

Ci ludzie, którzy są witarianami, dla nich nawet takie małe ilości są niepotrzebne, a nawet szkodliwe. Zdrowy organizm sam pokazuje czego potrzebuje. Pamiętam jak kiedyś przez kilka lat byłem witarianem, wino było wstrętne, śmierdziało. To czy coś nam smakuje, czy nie, zależy najbardziej od naszej wątroby. Rozregulowana, niezdrowa wątroba, wyświetla rozregulowane niezdrowe smaki.
Z historii wiemy, że kolejni zaborcy (Niemcy, Austria, Rosja) rozpijali naród i upadlali. Wiemy również, że biali, żeby zniszczyć Indian truli ich wódką, to była woda ognista. Bardzo często poili Indian alkoholem metylowym, bardzo silną trucizną. Siła Ciemności i jej słudzy są bardzo podstępni.

Dostęp do alkoholu jest bardzo łatwy, w supermarketach są tysiące hektolitrów przygotowanych do rozpijania społeczeństwa. Jest wiele sklepów dobowych, że o każdej porze dnia i nocy można sobie kupić diabła w płynie.

Spustoszenie w świadomości Słowian jest ogromne. Zatracili swoją tożsamość. Dali sobie wmówić, że alkohol to coś dobrego. Wierzą w to, dlatego się rozpijają. A dzieci patrzą co robią dorośli i w krótkim czasie robią to samo.

Jeśli rodzic mówi dziecku, że alkohol jest zły, a pije, to w umyśle dziecka pojawia się obraz pijaka. A to, że coś tam mówił nie ma znaczenia. Najważniejszy jest obraz, to taki program. I potem takie dziecko, ten program realizuje. Najbardziej działa nauka jeśli uczy własnym przykładem.

Dosyć często dzieci płodzone są przez pijanych rodziców. Z takiego poczęcia rodzi się młody degenerat, on już ma programy na to żeby być alkoholikiem. Bardzo trudno jest taki program wymazać, ale są możliwości. Obecnie nie ma kultury poczęcia. Pradawni Słowianie wiedzieli jak płodzić zdrowe, mądre dzieci. Wiedzieli, co to jest kultura poczęcia.

WSPÓŁCZESNY ALKOHOL

11043221_1540577032870895_2986580650666578313_nPiwo, wino to już nie jest to, co było 100, czy 200 lat temu. Piwo pochodzące z naturalnego procesu fermentacji potrzebuje trzy tygodnie. A to co można kupić w sklepach, takie piwo to jest chemia, którą się robi w kilka godzin. Drugą bardzo szkodliwą rzeczą jest to, że piwo często jest przechowywane w puszkach aluminiowych.

Aluminium jest toksycznym metalem i kontakt z jakąkolwiek żywnością, a zwłaszcza płynu powoduje to, że atomy tego metalu przenikają do niego. W armii amerykańskiej zabroniono gotowania w garnkach aluminiowych i używania aluminiowych sztućców. A u nas w Polsce dalej używa się aluminiowych garnków. W Rzymie używali ołowianych rur do transportu wody i truli swoich obywateli bardzo toksycznym, ciężkim metalem. Artykuł „Aluminium w żywności, choroby”: https://zdrowiemodauroda.wordpress.com/2012/09/02/aluminium/
A u nas jeszcze nie tak dawno, dzieci dostawały do zabawy ołowiane żołnierzyki. Teraz prawie wszystko jest plastikiem, to też trucizna.

Alkohol, to bardzo groźna broń i zaborcy o tym doskonale wiedzą. Kto tak niszczy Słowian ? Na pewno nie Słowianie. Rodak, rodaka by tak nie niszczył i nie stworzyłby takiego piekła. Słowian skłóca się ze Słowianami, znana zasada „dziel i rządz”. To obcy (słudzy Ciemności) niszczą Słowian. Pozornie z wyglądu podobni są do nas, ale faktycznie są kimś innym.

Zobaczcie, jak narody słowiańskie zostały zdeprawowane. DE – PRAWA – CJA – to znaczy odejście od Praw Boskich. Ciekawa rzecz. Wyraz łaciński a ma rdzeń słowiański. „De” oznacza energia w dół. Tak jak destrukcja. Wyraz „prawa” to jest nasz słowiański wyraz. Jest to kolejny argument za tym, że kultura słowiańska jest pierwotna względem innych.

Zaborcy w swoich szkołach uczyli nas (ściemniali), że Polski język powstał na bazie łaciny i ta wersja obowiązuje do dnia dzisiejszego. Tylko, że Polski język ma 32 litery, rosyjski 33, angielski 26, a łaciński zaledwie 21. Pierwotny alfabet słowiański miał 49 liter. To czego doświadczamy w ostatnich stuleciach to jest kastrowanie alfabetu słowiańskiego, mowy, trucie.

10999889_1540577082870890_5066456619725006930_nDla zainteresowanych historią Słowian i ich alfabetem, polecam wg mnie największego fachowca w tej dziedzinie, a jest to Tadeusz Mroziński. Głagolica podstawa słowiańskiej kultury: https://www.youtube.com/watch?v=9DN29VRDw2Y
Zobaczcie, co zaborcy porobili tutaj. Uczą nas mitów greckich, hebrajskich, rzymskich, a o naszych mitach, wierzeniach NIC! Jakieś kilka zdań: łowiectwo, zbieractwo. Trzeba było tych dzikusów podbijać, dopiero od roku 966 na tym terenie zaczęła się jakaś historia i cywilizacja. Tak nas uczą ale ściema. Bo to Ciemna Strona.

Żeby zniszczyć jakiś naród trzeba mu zniszczyć kulturę, obrzędy, zabrać im dumę narodową. Czy myślicie, że wojna się skończyła ? Ona cały czas trwa, tylko zaborcy zmieniają metody. 1000 lat temu używali wojsk żeby tu najechać, podbić a teraz robią to alkoholem, nieharmonijną muzyką, brudną kulturą, toksyczną edukacją, zakłamaną historią, demoralizującą modą, chorym skomplikowanym prawem, itd.
Wcisnęli Słowianom swoją tradycję swoich bogów (diabłów). I jeszcze nam wmówili, że to są bogowie naszych praojców. Przeciętny Kowalski już nie wie na jakim świecie żyje i komu służy. Stał się totalnym niewolnikiem. Słowianie byli ludźmi wolnymi, do nich należała ziemia. Mieli swoją kulturę, alfabet, pismo. Rodzina była najważniejszym elementem narodu, dlatego Ciemna Strona tak zajadle ją niszczy. Rodzina była świętością, tu powstawało nowe życie. Rozbity naród nie ma szans na stworzenie zdrowych rodzin i zaborcy dobrze o tym wiedzą, dlatego tak pompują (miliony litrów dziennie) tą truciznę (alkohol) w Polaków.

11029540_1540577056204226_390687723737619733_nAlkohol powoduje to, że usypia, niszczy wszystko to co w nas jest najszlachetniejsze, czyli elementy Jasnej Strony Mocy. Te osoby, które mają już niską świadomość, czyli taki niski stan jest dla nich naturalny, źle się czują, że mają w sobie dodatki z wyższej świadomości i chcą się tego pozbyć. Chcą przestać myśleć. Alkohol, bardzo skutecznie spełnia te ich oczekiwania. Usypia również głos sumienia. Można komuś zadać pytanie: Czy ciebie „gryzie” sumienie ? Jeśli odpowie, że nie, to już wiemy o co chodzi. On po prostu już sumienia nie ma i jest już zombie. Sumienie to są wątpliwości, co do naszego życia, istnienia, kim jesteśmy, co jest naszym przeznaczeniem. Człowiek zadaje sobie wiele pytań. Jest ciekawy Życia. Zombie, nie ma takich problemów.
Koniec cz. I
Cdn.
Sanjaya

Źródła:

http://tvsanjaya.pl/2015/alkohol-morderca-zycia-zaglada-narodow-slowian/

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1540576692870929.1073741897.1413700288891904&type=3

5 komentarzy do “Alkohol – morderca Życia Zagłada narodów (Słowian) – cz. I

 1. Milicja

  Właśnie tak jest.Byłem wiele lat alkocholikiem.Dopiero perspektywa drugiego rozwodu przeważyła szale na korzysc rzucenia „picia”.Bez psychoporad poszedłem prywatnie do psychiatry a potem chirurga i dokonałem zabiegu,dzień przed następnym wyjazdem.Po tym nie piłem z 10 lat i wcale nie brakowało mi alkoholu,nie musiałem z niczym walczyć.5 dni temu ochlałem sie w trupa i tak 3 dni z rzędu.Dlaczego?Tak jak piszesz,chciałem zagłuszyć wyrzuty sumienia których wcześniej praktycznie nie miałem.Dziekuje Ci za ten artykuł bo przypomina mi on to co jest ważne,ukazuje prawdziwe oblicze trutki.Gdybym od urodzenia żył bez alkocholu nie potrzebowałbym go nigdy bo moja dojrzałosć emocjonalna,byłaby rzeciwiście dojrzała.Pociecha w tym ze nie do konca jestem zombiakiem.Alkohol zabija dusze.Co do słowiańskich przekazów od dawna uważałem iż chrześcijaństwo nie jest naszą tradycją,nawet poszukiwałem owej słowiańskiej,naszej prawdziwej.Problem podobno polega na tym iż nie mamy żadnych jej pewnych żródeł,bo Chrześcijaństwo widocznie bardzo obawiając się,wartości wierzeń słowiańskich i mądrości naszych narodów,niszczyło najzacieklej cała naszą prawdziwą kulturę,co przyniosło odpowiednie skutki widoczne dzisiaj gołym okiem,więc trochę dziwi mnie ogólny wysyp dzisiejszych nauczycieli słowiańszczyzny.Na czym oni bazują.Czy można im wierzyć.Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  Odpowiedz
  1. Tomassus Autor wpisu

   Nie zniszczała. Kultura i tradycje zostały, są tylko że zasypane ziemią, wplecione w różne historie i legendy. Wystarczy usunąć słowa mające zasłonić prawdziwe przekazy, usunąć ziemię z pod pokładów prawdziwej nauki i już mamy promyk nadziei do powrotu tego co dobre i prawdziwe w naszej kulturze, tradycji narodowej czy wierze.

   A ci nauczyciele… wyobraź sobie że to są tacy kopacze, którzy raz odkopią stare gwoździe, a raz złote monety. W każdym razie wierzyć należy albo naukowcom, którzy swoim autorytetem (często politycznie obciążonym), mówią co jest prawdą lub fałszem, albo ludziom którzy odtwarzają z zamiłowania i bazując na własnych doświadczeniach i historii narodów.

   Polubienie

   Odpowiedz
 2. victor

  A jeśi ktoś pije okazjonalnie? Czytałem kilka miesięcy temu o jednym chińczyku, co pił wino ryżowe i przeżył ponad 200 lat (oczywiście, prowadził przy tym zdrowy tryb życia i nie jadł byle czego).

  Polubienie

  Odpowiedz
  1. Lechosław Siewierski Autor wpisu

   No właśnie, wszystko się łączy. Alkohol jest obecny u ludzi od tysięcy lat. Nawet małpy w dżunglach potrafią się opić gdy jedzą sfermentowane owoce. Przede wszystkim to dawka powoduje szkodliwość. Dzisiaj mamy alkohole wysokoprocentowe i w dużych ilościach, to przy społeczeństwach które są słabe psychicznie, są łatwo manipulowani aby kupowali więcej alkoholu.

   Już nie mówiąc, gdy on jest tani tak że nawet najbiedniejszego stać na zakup alkoholu. Prowadząc do jeszcze głębszej biedy.

   Jak to mówią, pić należy tyle, aby wstając na drugi dzień, wygrać bitwę.

   Polubienie

   Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s