POLACY RODACY SŁOWIANIE ZACZNIJMY SIĘ BRONIĆ I REAGOWAĆ.

Od kilkuset lat toczy się wojna przeciwko Słowianom. Usiłuje się nas zniewolić fizycznie i ekonomicznie, wynarodowić, pozbawić naszej wiary i kultury, sfałszować historię, wypędzić z naszych ziem, pozbawić wszelkiej własności, odbierać dzieci wychowując je na bioroboty-potulnych parafian i dobrych konsumentów, a wreszcie fizycznie zniszczyć.

Dlaczego?

My Słowianie jesteśmy grupą ludów genetycznie odpornych na próby podporządkowania. Reprezentujemy jeśli nie najstarszą to jedną z najstarszych cywilizacji na kuli ziemskiej. Wszelkie próby dokonania zmian w naszej świadomości spełzają na niczym. Zakodowana wiedza odbija od korzeni i z powrotem rozkwita.

Słowianie zajmują tereny, które w ciągu kilkunastu lat będą miały najbardziej korzystny klimat na kuli ziemskiej.

To dwie najważniejsze przyczyny dla których jesteśmy bezlitośnie niszczeni wszelkimi metodami jaki nasi przeciwnicy są w stanie wymyślić.

Takiego bestialstwa jak w stosunku do Słowian w znanej historii świata nikt w stosunku do nikogo się nie dopuścił i nikt by tego nie tolerował. Eksterminację Słowian na wszelkie bestialskie sposoby wszelkie środowiska toleruje i pomija milczeniem cały tak zwany „cywilizowany świat”.

Wojny Światowe, rewolucja w Rosji, obozy zagłady na Ukrainie w czasie jej chwilowej niepodległości w Związku Radzieckim zorganizowanie przez Bronszteina-Trockiego i w Polsce zorganizowane przez Hitlera (we wszystkich przypadkach za pieniądze z amerykańskich banków, których właścicielami byli Żydzi), pogromy ludności, pozbawienie opieki medycznej, zniszczenie szkolnictwa, pozbawianie środków do życia poprzez zniszczenie miejsc pracy, zniszczenie produkcji przyswajalnej dla organizmu ludzkiego żywności, narzucanie mody na picie alkoholu, palenie tytoniu, zażywanie narkotyków, szerzenie pornografii, pedofilii, propagowanie homoseksualizmu, zapędzenie w długi poprzez udzielanie kredytów z założenia nie do spłacenia, organizowanie codziennego życia w sposób nie dający się znieść poprzez głupie przepisy i ich dowolne egzekwowanie w zależności od potrzeb i humoru określonej grupy. To tylko część stosowanych środków.

Spójrzcie co w ostatnich latach pod okiem Organizacji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Europy, Organizacji Narodów Zjednoczonych i innych działo się na terenach byłej Jugosławii j jak spokojnie „cywilizowany Świat” na to patrzył. Morderstwa, gwałty, rzucanie bomb na ludność cywilną, strzelanie amunicją ze zubożonego uranu pozostającą na wiele lat w ziemi i wydzielającą szkodliwe promieniowanie, rozpylanie proszku uranowego, (na terenach byłej Jugosławii w zastraszającym tempie szerzą się zachorowania na nowotwory), rozrzucanie min.

Co się dzieje obecnie na Ukrainie? Kto, gdzie i przeciwko komu tolerował by takie postępowanie?

Palenie żywcem osób cywilnych, strzelanie do nieuzbrojonych, nawoływanie do mordowania włącznie z zastosowaniem broni jądrowej, wyznaczanie ceny za głowę Rosjanina-Słowianina, nawoływanie do waśni między narodami. Hasło „kto nie skacze ten Moskal”.

I „cywilizowany Świat” tego nie dostrzega. Albo staje po stronie tych, którzy nawołują do takich działań. Ogromna większość mediów na całej Ziemi jest kontrolowana przez Żydów. Stąd takie, a nie inne informowanie opinii o mających miejsce wydarzeniach. Na Ukrainie ogromna większość oligarchów to przedstawiciele jednej nacji. Zgadnijcie jakiej. Jak to się stało że tak się wzbogacili na majątku wypracowanym przez pokolenia innych. Kto im ten majątek podarował?

A kto się wepchał do rządu? Słowianie? A kto wchodzi w skład rządu w Polsce?

A spróbujcie wyjść na jakiś plac podskakiwać i krzyczeć: „Kto nie skacze ten Żyd”. Wyznaczcie nagrodę za głowę Żyda. Powiedzcie że „Żydzi śmierdzą w autobusach”. Powiedzcie, że „na Placu Grzybowskim w Warszawie czujecie się jak by tam ktoś bez przerwy bąki poszczał”

Zobaczycie co w naszym kraju z wami zrobią.

Nawet najbardziej zagorzali „naziści” nie mieli odwagi albo wiedzieli, że nie ma po co wystąpić ze skargą do prokuratury na obrazę Narodu polskiego.

Osoba pełniąca funkcję prezydenta Polski przeprasza za Jedwabne, a kto nas Polaków przeprosi za Bermana, Światłę, Lunę Brysztygerową, Wolańską i tysiące innych, którzy po II WŚ mordowali polskich żołnierzy i oficerów w katowniach UB i MBP. Spróbujcie wystawić pomnik ofiar morderców pochodzenia żydowskiego.

Kto krewnym pomordowanych wypłaci odszkodowanie. Ale z naszej kieszeni płaci się za znacjonalizowane mienie żydowskie. A jak oni weszli w posiadanie tego mienia. Kto donosił na powstańców i brał za to nagrody? Ciekawe podejście „polskich” władz.

W Polsce przygotowuje się lokale mieszkalne, na które tubylców (bo w takich kategoriach nas się traktuje) nie stać albo dostają kredyt, który ich zrujnuje, a lokal się odbierze i da za bezcen tym, którzy są zaplanowani do osiedlenia na naszych ziemiach.

Buduje się biurowce, w których w chwili obecnej nie ma co robić. Po co? Jakie jest ich przeznaczenie?

W znanej historii my Słowianie odnieśliśmy trzy, a może cztery wielkie zwycięstwa.

Nad Chinami 7523 lata temu

Nam Chazarami około 980 lat temu

Nad Watykanem 604 lata temu

Nad II Rzeszą 69 lat temu

Obecnie jesteśmy w trakcie kolejnej trwającej niemal bez przerwy 69 lat bestialskiej wojny prowadzonej na wyniszczenie nas wszelkimi metodami i wbrew wszelkim konwencjom.

Słowianie gdziekolwiek mieszkacie weźmy się za swoje sprawy bo skończymy jak Palestyńczycy u siebie. Już nam niedużo brakuje. Tak jak Palestyńczyków broniących swojej ziemi i wolności obezwano terrorystami tak samo określa się powstańców na Ukrainie. Wystarczy spojrzeć aby gołym okiem dostrzec daleko idące analogię pomiędzy zasiedleniem przez Żydów Palestyny i obecnym zawłaszczaniem Ukrainy, Rosji, Polski i innych ziem słowiańskich.

Po naszych miastach włóczą się przedstawiciele narodu wybranego z bronią, na której noszenie władza w Polsce wydała im zgodę i mają prawo jej używać. Już kilka osób zostało przez nich pobite bez żadnych konsekwencji. Ze źródeł zbliżonych do dobrze poinformowanych wiadomo, że w każdej synagodze rozmieszczono środki do ich obrony. Językiem zrozumiałym dla wszystkich zmagazynowano tam broń i amunicję. Przejdźcie z aparatem koło synagogi w Warszawie.

Bez przerwy mamy festiwale kultury „Żydów polskich”. A skąd się takie coś wzięło? Mamy Żydów w Polsce, którzy ewidentnie nadużywają naszej słowiańskiej gościnności.

W Warszawie Żydzi zawłaszczyli za wiedzą i cichą zgodą władz ulicę Smętną niegdyś oddzielającą cmentarz na Powązkach od cmentarza żydowskiego przy ul Okopowej. Po całej Warszawie nastawiano pomników gdzie było getto. Szybko i po cichu. Gdzie są ci radni, którzy się na to zgodzili? A to na każdym kroku mordowano Polaków-Słowian i nie mają tylu pomników.

Słowianie zacznijmy się bronić i reagować adekwatnie do toczonej przeciwko nam agresji.

Ustawmy lustro. Na każdą podłość w stosunku do nas odpowiedzmy zdecydowanie tak jak ona na to zasługuje. Już niektóre narody się obudziły po nocy Swaroga, która skończyła się w 1996 r. Koniec świata naszych wrogów nastąpił w 1995 roku. Po nocy następuje świt, a potem dzień.

Nikt nic za nas nie zrobi. Jak nam Bogowie pomogą to chwała im za to. Jeśli nie musimy sami wziąć się do pracy i wykonać całą do samego końca. „Posprzątajcie dom dzieci”.

   Darek Stefański

Peace-001

https://rafzen.wordpress.com/2014/06/14/polacy-rodacy-slowianie-zacznijmy-sie-bronic-i-reagowac/

6 komentarzy do “POLACY RODACY SŁOWIANIE ZACZNIJMY SIĘ BRONIĆ I REAGOWAĆ.

 1. skribha

  Reblogged this on skribh and commented:
  Serdecznie polecam ten tekst, bo tak jak i jego autor uważam, że od baaardzo dawna My Słowianie jako ludzie, jaki i Tradycja Naszych Przodków, jesteśmy poddawani celowo zaplanowanej bestialskiej napaści ze strony zakłamanych zbrodniarzy wyznających rasistowską i nieludzką pustynną tradycję. Należy wołać WIELKIM GŁOSEM o tym barbarzyńskim bestialstwie wszędzie i nieustająco i rzucać wzystkim te smutna prawdę w twarze!!! Nie ma to znaczenia, czy jest to tzw. tzw. wyznawca judaizmu, krześcijaństwa, islamu, czy marksizmu, komunizmu, kapitalizmu, czy poprawności politycznej, czy jakiejś innej obrzezanej historyjki, bo wszystko to jest jednym i tym samym, czyli krwawym, ropiejącym wrzodem na ciele ludzkości. Przez takich prawa została zamieniona na kłamstwo, morderstwo na cnotę itd, bo… tak naucza ich pustynna tradycja, której nauki zapisane są w jej zakłamanych rasistowskich pustynnych źródłach!

  Niech całe to zło wywodzące się z tego zatrutego źródła wpadnie w bezdenną czeluść i zniknie tam na zawsze!!!

  KONIEC PRZECIW-SŁOWIAŃSKIM KŁAMSTWOM!!!

  SŁOWIANKI I SŁOWIANIE, NIECH OŚWIECI NAS SAMOŚWIADOMOŚĆ I MĄDROŚĆ PŁYNĄCA Z PRASTAREJ WIEDZY NASZYCH PRZODKÓW!!!

  Polubienie

  Odpowiedz
   1. skribha

    Od 21 Czerwca 2015 nie można tam już nic nowego zamieścić, ani przeczytać… Opolczyk skończył pisać… Teraz można tylko czytać, co już zostało tam napisane wcześniej. PZDRWM.

    Polubienie

   2. Tomassus Autor wpisu

    Nawet nie zauważyłem, ale założę się że Andrzej Szubert wróci. Już dwa razy tworzył takie zamknięcia, ale cóż.. to co widzi wokół siebie zmusiło go do napisania kolejnych tekstów.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s